CAT/ ES / EN / FR / DE
Sistemes d'accessibilitat per transport públic
portes neumàtiques i elèctriques, rampes i plataformes d'accés. Portes PSD

Organització


Gerent

Frederic Solé
frederic.sole@masats.es
+34 938 352 900





 




Equip de Pilotatge

D'esquerra a dreta, assentats:

  • Jaume Garriga (serveis tecnològics
  • Mar Alapont (comunicació)
  • Frederic Solé (gerent)
  • Eduardo Ruiz (compres)
  • Roger Lladó (Relacions amb les persones)

D'esquerra a dreta, drets:

  • Shapour Shojaei (área MENA )
  • Polis Karatzas (Portes andana)
  • Jonathan Fenoy (Ferrocarril)
  • Mario Monfort (Operacions)
  • José Burillo (Finances)
  • Axel Habermeyer (Postvenda)
  • Valentí Fargas (Nord-Amèrica)
  • Josep Soler (Qualitat)
  • Jordi Pujol (Innovació)
  • Josep Guitart (Península i Amèrica llatina)

 

 

 

Equips tècnico-comercials


ESPANYA + PORTUGAL + AMÈRICA LLATINA

Josep Guitart
josep.guitart@masats.es
+34 93 8352902
Joan Bernadas
joan.bernadas@masats.es
+34 687413571

 

KAM  IVECO-ADL-VH

Ricard Pujolà
ricard.pujola@masats.es
+34 93 835 29 00
Roger Puig
roger.puig@masats.es
+34 93 835 29 00

Product Engineer

Christian Pérez
christian.perez@masats.es
+34 93 835 29 00

Customer Quality

 


KAM Volvo-Solaris

Josep Corrons
josep.corrons@masats.es

+34 650 562 085

Key Account Mgr

Xavier Selva
xavier.selva@masats.es
Product Engineer

Xavier Gil
xavier.gil@masats.es
Quality Engineer

 


KAM Volkswagen

Agustí Vilarnau
agusti.vilarnau@masats.es
+34 662 920 228
Anna Urdiales
anna.urdiales@masats.es
Product Engineer

 

Xavier Gil
Quality Engineer

 
 


KAM  MB + Minibusos

 
Marc Cuadrench
marc.cuadrench@masats.es
+34 93 835 29 00
 
Stefan Lenz
stefan.lenz@masats.es
Quality Engineer
 

 

NORD AMÈRICA

Valentí Fargas
valenti.fargas@masats-llc.com
+1 (678) 216 9323

 

 

AREA MENA

Shapour Shojaei
shojaei.shapour@masats.es
+34 93 835 2900

 

 


SECTOR FERROCARRIL

Jonathan Fenoy

jonathan.fenoy@masats.es

+34 662 957 530

Stefan Lenz
stefan.lenz@masats.es
Quality Engineer


SECTOR PORTES ANDANA

Polis Karatzas

polis.karatzas@masats.es

+34 663170699

Joan Enrich
joan.enrich@masats.es
+34 664 41 43 94

 

 

Comunicació

Mar Alapont
mar.alapont@masats.es
+34 93 835 2905






Compres estratègiques

Eduardo Ruiz
eduardo.ruiz@masats.es
+34 663916162


 



Responsable I+D 

Jordi Pujol
jordi.pujol@masats.es
+34 93 835 2900

 

 


Responsable qualitat

Josep Soler
josep.soler@masats.es
+34 93 835 2900

 


 

Equip Post venda

Axel Habermeyer
axel.habermeyer@masats.es
+34 663910579

After Sales manager

   

David Valencia
david.valencia@masats.es
+34 93 835 2913

Mònica Galera
monica.galera@masats.es
+34 93 835 2901

Eduard Santaularia
eduard.santaularia@masats.es
+34 93 835 2900

 

Responsable Financer

Jose Burillo

jose.burillo@masats.es
+34 93 8352900