Sistemes d'accessibilitat per transport públic
portes neumàtiques i elèctriques, rampes i plataformes d'accés. Portes PSD

Assistència tècnica

Distribuïdors (recanvis)
Tallers certificats
Assistència tècnica
Buscar

Central S. Salvador
de Guardiola (Espanya)


David Valencia
T. +34 93 835 2913
david.valencia@masats.es     
         
Mònica Galera
T. +34 93 835 2901
monica.galera@masats.es     

Eduard Santaularia
T. +34 93 835 2900
eduard.santaularia@masats.es

Distribuïdors (recanvis)
Tallers certificats
Assistència tècnica

Alemanya
E.Meichsner GmbH

Contacte: Hr. Tobias Meichsner
Telèfon : 0049 (0) 37755 3330
Email : meichsner-gmbh@t-online.de
Adreça : Stützengrüner Str. 7a
Població : 08304 Schönheide
País: Alemanya

Walter Vetter Karosserie- und Fahrzeugbau GmbH

Contacte: Hr. Peter Weischedel
Telèfon : 0049 (0) 711 510997
Email : peter.weischedel@wvetter.de
Adreça : Schorndorfer Str. 31
Població : 70736 Fellbach
País: Alemanya


Finlandia
MuiCon Oy

Contacte: Marko Muikku
Telèfon : +358 442 134131
Email : marko.muikku@muicon.fi
Adreça : Hakekatu 2A
Població : Kuopio
País: Finlandia
Recanvis Masats  a FInlandia
Willähteen BussiHuolto Oy

Contacte: Jorma Ahonen
Telèfon : +358 44 7922 631
Email : jorma.ahonen@wbh.fi
Adreça : Koritie 2
Població : Villähde
País: Finlandia
taller Masats a Finlandia compra recanvis a traves de Muicon 

Letònia
SIA Latina

Contacte: Nika Blumbergs
Telèfon : +37 167 407342
Email : nejachs@gmail.com
Adreça : Kurzemes pr.23
Població : LATVIA 1067
País: Letònia
Letonia

Lituània
UAB Donmartas

Contacte: Ms. Vaida Girnyté
Telèfon : 00370 6 4684630
Email : vaida@donmartas.lt
Adreça : Naugarduko str. 99
Població : 03160 Vilnius
País: Lituània


Noruega
Vest Buss Norge As (Norway)

Contacte: Svein Sigurdson
Telèfon : +47-90118841
Email : svein.sigurdson@vest.no
Adreça : Arnatveitvegen 137
Població : NO-5262 Arnatveit (Bergen area)
País: Noruega


Suècia
Kjellssons Servicecenter

Contacte: Ms. Victoria Kjellsson
Telèfon : 0046 (0) 521 575603
Email : reservdelar@kjellssons.se
Adreça : Svetsargatan 5
Població : 46256 Vänersborg
País: Suècia

SBTAB SÖDERHAMNS BUSS OCH TRUCK AB

Contacte: Christian Stistrup
Telèfon : +46 270429458
Fax : +4627010270
Email : stistrup@sbtap.se
Adreça : Arend Styckes Väg 11
Població : SÖDERHAMN
País: Suècia
.